światłowód wiedzy

aktualności

Jacek Kowalski o zarządzaniu wiedzą w HRstardard.pl

Zapraszamy do zapoznania się z wywiadem, jakiego udzielił Jacek Kowalski, Członek  Zarządu ds. Zasobów Ludzkich Orange Polska, portalowi HRStandard.pl na temat zarządzania wiedzą w organizacjach

Relacja z konferencji podsumowującej konkurs - Ambasador Zarządzania Wiedzą

Zakończył się pierwszy ogólnopolski konkurs „Ambasador Zarządzania Wiedzą”. Do wzięcia w nim udziału zaproszone zostały firmy, dla których dzielenie się wiedzą jest kluczowym elementem zarządzania. Finaliści konkursu mieli okazję zaprezentować swoje rozwiązania z obszaru dzielenia się wiedzą podczas konferencji, która odbyła się 11 czerwca w Warszawie.

Konkurs Ambasador Zarządzania Wiedzą rozstrzygnięty

Światłowód Wiedzy zorganizował ogólnopolski konkurs „Ambasador Zarządzania Wiedzą”, którego ideą jest zwrócenie uwagi na aspekt dzielenia się wiedzą.

Światłowód Wiedzy znowu w podróży

Prezentowaliśmy wyniki testowania narzędzi HR i IT podczas cyklu konferencji „Perspektywy HR 2015” w Chorzowie, Gdańsku i Poznaniu. Tematyka konferencji oscylowała wokół sukcesów, wyzwań i prezentacji dobrych praktyk organizacji działających w takich obszarach jak: zarządzanie personelem, rekrutacja talentów do organizacji, trendy na rynku pracy, nowoczesne narzędzia wykorzystywane w HR, wyzwania w obszarze rozwoju.

zobacz także

EFS
efs.gov.pl
LinkedIn
 
Facebook
 
Twitter
 

news graph

Fear-Art Strony internetowe warszawa