światłowód wiedzy

Ambasador Zarządzania Wiedzą - konkurs

Zgłoś się do konkursu Ambasador Zarządzania Wiedzą! to pierwszy taki konkurs w Polsce.

Ambasador Zarządzania Wiedzą to pierwszy w Polsce konkurs, którego ideą jest zwrócenie uwagi na aspekt zarządzania wiedzą w przedsiębiorstwach funkcjonujących na polskim rynku. Inicjatywa ma na celu wskazanie oraz wyróżnienie firm stosujących najlepsze praktyki, metody oraz narzędzia służące zarządzaniu wiedzą. Tytuł Ambasadora Zarządzania Wiedzą otrzyma firma, która zaprezentuje godny naśladowania, wyróżniający się proces zarządzania wiedzą.

Konkurs realizowany jest w ramach projektu Światłowód Wiedzy.

Zgłoszenia do konkursu są przyjmowane od 27 kwietnie do 20 maja. Aby zgłosić firmę, wystarczy wypełnić formularz znajdujący się na stronie www.ambasadorzarzadzaniawiedza.pl

 


 

Jaki jest cel konkursu?

Wyróżnienie i nagrodzenie przedsiębiorstw, które stosują najlepsze praktyki w obszarze zarządzania wiedzą.

Dlaczego?

Uważamy, że przedsiębiorstwa XXI wieku stoją przed ogromnym wyzwaniem, jakim jest wdrożenie odpowiedniego poziomu procesu zarządzania wiedzą. Kapitał intelektualny wielu firm wciąż pozostaje nieodkryty lub niedoceniony. Rezultatem jest marnowanie olbrzymich nakładów czasu i pracy na zdobywanie wiedzy, która jest w zasięgu ręki!

Dla kogo?

Do udziału zapraszamy wszystkie firmy dla których zarządzanie wiedzą stanowi nieodłączny proces w drodze do sukcesów. Jeśli Twoja firma, bądź firma w której aktualnie pracujesz aktywnie stosuje rozwiązania z zakresu zarządzania wiedzą, propaguje szerzenie wiedzy wśród pracowników, posiada programy służące rozwijaniu kapitału intelektualnego nie zwlekaj! Ten konkurs jest po to aby nagradzać właśnie takie działania!

Jak wziąć udział?

Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na tej stronie internetowej. Formularz nie powinien przekraczać 5000 znaków.

Jakie są etapy konkursu?

W pierwszym etapie, spośród wszystkich zgłoszeń, niezależna komisja wybierze pięć najciekawszych, które następnie zaprezentują się 11 czerwca przed jury i uczestnikami w czasie konferencji podsumowującej projekt Światłowód Wiedzy.

zobacz także

EFS
efs.gov.pl
LinkedIn
 
Facebook
 
Twitter
 
Fear-Art Strony internetowe warszawa